TEKNİK DESTEK PROGRAMINI İNDİRİN
 


              Netline Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak , 1999 Yılından buyana bilişim sektöründe hizmet vermekteyiz. 1999 Yılında kurulurken ilkeli büyüyen, sorunları en kısa zamanda ve muşterilerimizin çıkarları yönünde düşük maliyetten çözmeyi hedefleyen prensibi ilke edindik.

    
 

             1999 Yılında küçük bir ofiste başlayan büyüme süreci 2004 Yılında Servis bölümünün de eklenmesiyle Müşterilerimize daha iyi hizmet verilmesi sağlanmıştır.Netline Bilgisayar olarak Satış, Servis, Yedek parça, Komple anahtar teslim projelerin yanı sıra, katma değerli hizmetleri de müşterilerimize sunmaktayız.

            Servis ve hizmette ki müşterilerimize bakış açımız bakım antlaşmalı müşterilerimize en az 2 saatte acil müdahale ve yedek parça temininde dahil olmak üzere 4 saatte teknik servis hizmetinin tamamlanarak sistem veya sistemlerin eksiksiz çalışmasını sağlamaktır.

           Satış ve servis konusunda deneyimli ve sertifikalı personelimizle müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.Bugüne kadar bitirmiş olduğumuz bir çok müşteri memnuniyetli network ve voip projeleri mevcuttur.Mevcut müşterilerimize iş akışı çerçevesinde bütün işler  yazılı raporlama şeklinde sunulmakta ve  bu işlem olmazsa olmazlarımız arasındadır.

           Değişen günümüz koşullarında en iyi çözümü müşterilerimize sunmak kendimize görev saymaktayız . Slogan haline gelen bir sözümüzde var, “ netline demek hız demek “
    NETLINE BİLGİSAYAR SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ.Bisiad üyesidir..

 
WEB ÇÖZÜMLERİ SUNAR