TEKNİK DESTEK PROGRAMINI İNDİRİN
 


              Donanım ve Yazılım ile ilgili partner olarak çalıştığımız firmalar.

      

 

2000 yılında kurulan ve Bilgi İşlem Sektöründe kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş APRO, sistem entegrasyon çalışmalarından veri yönetimi ve konsolidasyona, servis ve bakım hizmetlerinden network çözümlerine, fiziksel altyapı çözümlerinden internet ve lokal güvenlik çözümlerine kadar kadar geniş bir yelpazede hizmet veren bir teknoloji firmasıdır.

Netline Bilgisayar Bursa bölgesinde verdiği hizmetlerde Apro partneri olarak çalışmalarını yürütmektedir.

 
     

 

Bilgi ve paylaşım odaklı faaliyetlerine 04/06/1997 tarihinde Ankara ‘da başlayan Simet, sadece bulunduğu sektörde değil, ülkemizde, her yönüyle örnek gösterilecek bir kuruluş olmak için uzun bir yol katetmiştir. Tamamı teknik tabanlı geçmişe sahip kurucu çekirdek kadro ile Bilişim Sektörünün teknoloji takipçisi, geliştiricisi, uygulayıcısı konumunu günümüze kadar korumuştur. 1998 yılında TSE Hizmet Yeri Yeterlilik belgesini, 2002 yılında ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini alan kuruluşumuz tüm ürün, hizmet ve çözümlerinde yüksek kalitesini kanıtlamıştır.

2000 yılına kadar kendi markası ile PC ve SERVER üretimi yapmış, bu yıldan itibaren ise Sistem Bütünleştiricisi (System Integrator) olarak faaliyetlerine devam etmiştir. 2006 yılında alınan bir karar ile sistem bütünleştirici sıfatı ile yürütülen faaliyetler durdurulmuş, kullanıcılara direk satış yapılmamasına karar verilmiştir. 2007 yılı başlarından itibaren ürün, çözüm ve hizmet gruplarımızın Yetkili Kanal Programı vasıtası ile sektöre sunulmasına başlanmıştır.

Netline Bilgisayar Bursa bölgesinde verdiği hizmetlerde Simet partneri olarak çalışmalarını yürütmektedir

WEB ÇÖZÜMLERİ SUNAR